Kurumsal

Projeleriniz Emin Ellerde TecrübeKaliteUygun Fiyat

Özler Alüminyum - PVC Ltd Şti 1990 yılında İzmir'in Bornova ilçesinde kurulmuş olup 10 yıl boyunca Alüminyum Doğrama sektöründe daha sonra 2000 yılında dahil olan PVC doğrama sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Biz Kimiz

Özler Alüminyum – PVC Ltd Şti,  1990 yılında İzmir’in Bornova ilçesinde kurulmuş olup 10 yıl boyunca Alüminyum Doğrama sektöründe,daha sonra 2000 yılında dahil olan PVC doğrama sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Winsa Pvc Doğrama Sistemleri , Albert Genau Camlama Sistemleri ve Linea Rossa Alüminyum Doğrama Sistemleri ile üretim yapan firmamız, Panjur ve Kepenk Sistemleri , Küpeşte ve Korkuluk Sistemleri , Skylight  Çatı Sistemleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

%100 geri dönüştürülebilir ve kurşun içermeyen profiller ile üretim yapan Özler Alüminyum, çevreye duyarlı sağlıklı bir neslin gelişmesine katkı sağlayarak müşterilerinin güvenini kazanmaktadır.

 

Firmamız kurulduğu tarihten itibaren güven, kalite ve güler yüzlü hizmet anlayışımız temel prensip olarak benimsemiştir

Alüminyum ve PVC doğrama sektöründe kalitesi ile sürekli belirleyici olan ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız bu amaçla personellerini sürekli eğitimlerle geliştirmekte, teknolojik gelişmeleri ve yeni ürünleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize en kalitelisini sunmak için çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı ve CE standartlarına uygun imalat-montaj-satış sonrası hizmet ile sürekli çalışmakta ve bunun için kurumsallaşma ve büyüme çabasının hiçbir zaman bırakmamaktadır.

Alüminyum ve PVC doğrama sektöründe kalitesi ile sürekli belirleyici olan ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız bu amaçla personellerini sürekli eğitimlerle geliştirmekte,teknolojik gelişmeleri ve yeni ürünleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize en kalitelisini sunmak için çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı ve CE standartlarına uygun imalat-montaj-satış sonrası hizmet ve 28 yıllık deneyimi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Memnuniyet
100%
Uygun Fiyat
85%
Kalite
98%
Çözüm
100%

Özler Alüminyum Geçmişten Bugüne

Yaşam Alanlarınızda Konforlu ve Kaliteli bir yaşam sürmek İçin Özler Pen Size Hizmet Vermekten Mutluluk Duyar.

1990

Alüminyum Doğrama Sistemleri

10 yıl boyunca Alüminyum Doğrama sektöründe

2000

Pvc Doğrama Sistemleri

PVC doğrama sektöründe

2010

Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

2010-2022

Teknoloji Takibi

Katlanır ve Sürme Cam Balkonlar, GiyOTİN Sistemleri, Küpeşte Korkuluk Sistemleri , Panjur ve Kepenk Sistemleri gibi hizmetler vermekteyiz.
Hemen Arayın
×